Тра

Профорієнтаційна робота

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів провели зустріч з випускниками шкіл Миколаївської області у рамках плану профорієнтаційної роботи кафедри. Зі вступним словом виступила завідувачка кафедри, доцент Н. В. Данік, привітавши присутніх та окресливши план заходу.

І. Ю. Рудь розповіла про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців та перспективи працевлаштування після здобуття освіти. В. В. Волошина-Сідей оговорила основні моменти вступної кампанії 2023 року, розповіла про терміни подачі документів цьогорічного вступу.

Серед присутніх були і випускників коледжів, яких зацікавила інформація про можливість перехресного вступу. О. В. Гуріна надала детальну інформацію щодо такої можливості.

Т. В. Стройко відповіла на питання, що зацікавили присутніх.

Будемо раді бачити випускників серед числа наших студентів!