Тра
2023

Навчальна практика студентів ІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Навчальна практика є невід’ємним освітнім компонентом в системі підготовки здобувачів вищої освіти. Метою навчальної практики є ознайомлення із специфікою майбутнього фаху, отримання первинних професійних умінь із загальнопрофесійних та спеціальних навчальних дисциплін. Навчальна практика «СОСЕІ: система обробки соціальної та економічної інформації» для здобувачів ІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» передбачає оволодіння первинними знаннями в галузі фінансів, банківської справи, страхування та інвестування.
Цього року під час практичної підготовки студенти опановували практичний курс «Основи фінансів та інвестицій» через платформу масових відкритих онлайн курсів Prometheus. В результаті успішного проходження курсу всі здобувачі отримали відповідні сертифікати.

5 травня відбувся захист звітів із навчальної практики під час якого здобувачі поділилися своїми враженнями про курс, відповіли на всі питання комісії. Здобувачі зазначили, що така форма навчання є зручною та ефективною, оскільки передбачає самостійне планування своєї роботи над курсом, враховуючи індивідуальні особливості щодо сприймання та засвоєння матеріалу.