Тра
2023

Круглий стіл «Сучасні європейські тренди ведення обліку, подання звітності та оподаткування діяльності підприємств»

В період глобальних змін, інтеграційних процесів України до європейського простору дуже важливим є аналіз та вивчення європейської практики у сфері фінансів, обліку та оподаткування. Викладач кафедри економіки менеджменту та фінансів В. В. Волошина-Сідей взяла участь у Міжнародному круглому столі «Сучасні європейські тренди ведення обліку, подання звітності та оподаткування діяльності підприємств», організований кафедрою девелопменту нерухомості, обліку та маркетингу ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури».

Дякуємо організаторам і учасникам за змістовні та цікаві доповіді, можливість поспілкуватися зі спеціалістами, підвищити професійні навички.