Тра
2023

Щорічно в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського проходить конференція молодих вчених та здобувачів вищої освіти, присвячена Всеукраїнському дню науки, який цього року в Україні відзначають 20 травня.

18 травня 2023 року розпочала свою роботу ХІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студентство. Сучасність. Дослідження молодих учених у контексті розвитку сучасної наукової думки» (до 105 річниці з дня народження Василя Сухомлинського та 110-ої річниці з дня заснування університету).

Вже другий рік поспіль проводимо таку конференцію у складних умовах воєнного стану. Але працівники освітньої галузі доводять своєю працею (а студенти – своїм навчанням) незламність нашого народу, твердість духу у боротьбі за Свободу та відстоюванні Європейських цінностей.

У роботі конференції взяли участь понад 150 молодих науковців з 17 навчальних закладів України.

В умовах сьогодення конференція проводиться у змішаному форматі (очно-дистанційно).

Модераторами пленарного засідання стали:
     – Будак Валерій Дмитрович, голова оргкомітету, ректор Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, дійсний член (академік) Національної Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор;
     – Нефьодов Дмитро Валерійович, доктор історичних наук, доцент, доцент кафедри історії, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського;
     – Єрмак Анастасія Андріївна, голова студентської ради університету, студентка IV курсу філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Конференція триватиме два дні – 18-19 травня. 19 травня запланована робота 11-ти секцій конференції.

Покликання на круглий стіл. 19 травня Оксана Олексюк запрошує вас на заплановану конференцію:

Тема: Доцент Олексюк Оксана Євгенівна запрошує до круглого столу
     Час: 19 травня о 10:00

Підключитися до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/71166396769?pwd=2Mjl6myCDTvqZd8XiIwy4VkOwsQCXt.1

Код доступу: zmbGt3