Тра
2023

Настановча конференція з виробничої технологічної практики для студентів 465 групи

15 травня 2023 року у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського університету імені В. О. Сухомлинського» для здобувачів фахової передвищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня  «молодший спеціаліст» відбулася настановча конференція, метою якої було забезпечити максимально продуктивну та повну підготовку студентів для проходження виробничої технологічної практики студентами спеціальності 113 «Прикладна математика».

Практична підготовка студентів є невід’ємною складовою освітньо-професійних програм (ОПП) підготовки фахівців із фаховою передвищою освітою у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховому коледжі Миколаївського університету імені В. О. Сухомлинського».

Метою виробничої технологічної практики є закріплення та розширення теоретичних та практичних знань, отриманих студентами при вивченні таких дисциплін, як «Програмування», «Архітектура обчислювальних машин», «Операційні системи», «Бази даних та інформаційні системи» тощо, а також підготовка до подальшого вивчення спеціальних дисциплін.

Під час зустрічі керівник практики І. В. Михальченко та заступник директора з навчальної роботи О. М. Сахарова ознайомили  присутніх із завданнями практики, переліком звітної документації, формою звітності, датою проведення підсумкової конференції та формою контролю, проінформували здобувачів фахової передвищої освіти з питань нормативно-правового забезпечення практики, провели інструктаж з техніки безпеки та охорони праці з урахуванням  дистанційного навчання.

Виробнича технологічна практика сприятиме виробленню в студентів творчого дослідницького підходу до майбутньої професійної діяльності, допоможе набути навички самоосвіти й аналізу результатів своєї праці.