Тра

З Днем Вишиванки

Всесвітній день вишиванки почали відзначати лише в 2006 році, але за цей час воно стало дуже популярним не тільки в Україні, а й за кордоном.

Українська вишиванка – не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка – це частина генетичного коду українця.

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів провели онлайн-зустріч зі студентами, присвячену Дню вишиванки. Присутні мали змогу поспілкуватися стосовно історії виникнення свята та дізнатися про особливості вишиванки, її символіку та духовну значущість для українців; поділилися  власними фото у вишиванках.

У День вишиванки хочемо побажати миру і перемоги!

Поширюємо українське!