Тра

Участь у міжнародних наукових конференціях

Студенти 455 групи спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського» під керівництвом викладача вищої категорії, викладача-методиста Божко Надії Валеріївни взяли участь в онлайн-форматі IV та V Міжнародних студентських наукових конференціях, а саме:

• НЕСТЕР ІВАН ВОЛОДИМИРОВИЧ презентував дослідження на тему: «АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СИСТЕМИ ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ ПОБУТОВИМИ ПРИЛАДАМИ» на IV Міжнародній студентській науковій конференції «ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ НАУКИ ЯК ВИКЛИК СЬОГОДЕННЯ», секція «Комп’ютерна та програмна інженерія», м. Луцьк, Україна, 26 травня  2023  року;
  • ЧЕРНЯКОВ ЙОСИП ОЛЕГОВИЧ презентував дослідження на тему: «РОЗРОБКА КОМП’ЮТЕРИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ЗАМОВЛЕНЬ» на IV Міжнародній студентській науковій конференції «ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ НАУКИ ЯК ВИКЛИК СЬОГОДЕННЯ», секція «Комп’ютерна та програмна інженерія», м. Луцьк, Україна, 26 травня  2023  року;
  • ЮРИК ГЛІБ СЕРГІЙОВИЧ презентував дослідження на тему: «РОЗРОБКА ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ДЛЯ ПРОДАЖУ ТОВАРІВ» на V Міжнародній студентській науковій конференції «НАУКОВИЙ ПРОСТІР: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ, ДОСЯГНЕННЯ ТА ІННОВАЦІЇ», секція «Комп’ютерна та програмна інженерія», м. Черкаси, Україна, 26 травня  2023  року.

Студенти висвітлили свої тези та  наукові дослідження і  за результатами конференції  отримали  сертифікати.  Відповідні матеріали були розміщенні в електронних збірниках конференцій.

Вітаємо учасників та  їх керівника, а також бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідницькій роботі.