Чер

«Героїв країна – моя Україна!»

2 червня 2023 року к. пед. н., ст. викл. кафедри початкової та дошкільної освіти Т. В. Філімонова зі студентами І курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» провела патріотичний захід «Героїв країна – моя Україна!».

Україна – це країна героїв. У найскладніший час українці підтримують один одного, піклуються, моляться, сподіваються на світле майбутнє і на відродження та процвітання рідної землі. Кожен намагається подарувати частинку свого серця, щоб в Україні знову панували мир та злагода.

Захід спрямований на виховання у студентів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників.