Гру

Вітаємо з перемогою!!!

Кафедра української мови і літератури вітає переможців обласного етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка й XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, що відбувся 12-13 грудня 2015 р.

Серед 30 студентів вищих навчальних закладів Миколаївщини наші студенти-філологи були кращими. В напруженій інтелектуальній битві І місце виборола Юлія Форошевська, Ганна Петерсдорф і Олена Росомахіна посіли ІІІ місце. В мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, учасниками якого були 24 студенти вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ–ІV рівнів акредитації, ІІ місце посіли Ганна Петерсдорф і Вікторія Чуліба, ІІІ місце – Олена Росомахіна та Юлія Романів.

Бажаємо студентам успіху на Всеукраїнському етапі та впевненої перемоги на міжнародних конкурсах.

Прес-центр філологічного факультету