Чер
2023

8 червня 2023 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана в змішаному форматі відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Міжнародна безпека у світлі сучасних глобальних викликів. Країни Балтії-Україна: єдність, підтримка, перемога», в якій взяла участь професор кафедри економіки, менеджменту та фінансів Стройко Тетяна Володимирівна.

Дякуємо науковій спільноті за цікаві доповіді, дискусії. Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати наукову та освітню діяльність.