Гру
2015

МНУ імені В. О. Сухомлинського й «Вікімедія Україна»: відкриваємо Миколаївщину всьому світу

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського та Громадська організація «Вікімедія Україна» 14 грудня 2015 р. підписали Меморандум про співпрацю. Свої підписи під документом поставили ректор університету професор Валерій Будак і виконавчий директор громадського об’єднання Наталя Тимків. Метою цього масштабного проекту є популяризація у світовому просторі духовних і культурних надбань України та Миколаївщини зокрема.

Упродовж кількох днів представники організації «Вікімедія Україна» провели для студентів філологічного факультету віківишколи з написання, редагування та вдосконалення енциклопедичних статей. Майбутні філологи під керівництвом професора кафедри української мови і літератури Тараса Кременя попередньо підготували матеріал про 100 найвідоміших миколаївців: істориків, літературознавців, мовознавців, письменників півдня України. За допомогою консультантів студенти мали змогу розмістити вже створені статті в українській онлайн-енциклопедії.

Прес-центр філологічного факультету