Чер

Подяка за співпрацю

Проблема вибору професії завжди була актуальною й залишається такою в сучасних умовах. Попри всі негаразди, які переживає наша країна, життя триває й має тривати!

У цей непростий час колектив кафедри початкової та дошкільної освіти хоче висловити подяку за співпрацю та допомогу у проведені профорієнтаційної роботи під час практики, Дня відкритих дверей та марафону профорієнтації «Обирай своє майбутнє» студентам спеціальностей дошкільна та початкова освіта денної та заочної форми навчання 518, 548, 418, 448, 318, 348, 218, 248, 118, 148 груп.

Щиро дякуємо директорам шкіл та коледжів за надану можливість проведення профорієнтаційної роботи, дякуємо школярам за проявлені активність та зацікавленість.

Очікуємо нових зустрічей і результатів нашої співпраці. Разом ми – одна команда, ми – сила!