Чер

Онлайн-захід «Україна понад усе»

16 червня викладач кафедри початкової та дошкільної освіти Філімонова Т. В. спільно зі студентами І курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» провели онлайн-захід «Україна понад усе» у форматі Zoom.

Мета виховного заходу: розвивати у здобувачів вищої освіти розуміння понять «єдність» і «цілісність», «герой», «патріот держави», громадські якості, почуття поваги до наших захисників Вітчизни, виховувати справжніх патріотів держави.

«Україна – рідна, священна земля наших дідів і прадідів. Тут ми народилися і виросли, тут народились і виросли наші батьки. Українська земля… Земля щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення до волі та незалежності рідної землі, неньки-України», – такими словами було розпочато захід.

Патріотизм, як і честь, виховує великих, сильних людей, які здатні пожертвувати своїм життям заради рідної землі.
Завершуючи розмову, учасники заходу щиро подякували всім тим, хто зараз захищає нас, хто ризикує своїм життям! Побажали всім миру, щастя, душевного спокою, злагоди, добробуту у нашому великому домі – Україні!

Слава Україні!
Героям Слава!