Чер
2023

Круглий стіл: «Роль молоді у період війни та її відповідальність за долю країни»

21 червня на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели круглий стіл на тему: “Роль молоді у період війни та її відповідальність за долю країни”. Навіть в умовах повномасштабної війни українська молодь продовжує розвиватися та допомагати Україні виборювати перемогу. Молодь стоїть на обороні країни і в тилу, ініціює та впроваджує реформи, робить наукові відкриття та генерує креативні проєкти.

Під час заходу поспілкувалися з приводу наступних питань:

• Як молоді люди сприймають поточну ситуацію, зокрема щодо економічних можливостей, освіти, охорони здоров’я, інформаційних та комунікаційних технологій?
  • Які прагнення та занепокоєння мають молоді люди щодо змін у їхньому поточному способі життя?
  • Якими є рішення молодих людей про еміграцію в межах України та за кордон у пошуках кращих можливостей?
  • Які фактори, на думку молодих людей, сприяють конфлікту чи зміцненню стабільності?
  • Як молоді люди бачать свою роль та роль інших у державному процесі відновлення держави після війни?

Учасники активно долучалися до обговорення питань, дискутували, ділилися своїм баченням вирішення нагальних проблем.