Чер

Маскувальних сіток багато не буває!

Дякуємо всім волонтерам, студентам, викладачам, персоналу, які кожного дня знаходять час і можливість та приходять плести сітки. Завдяки цій спільній роботі ми змогли зробити і відправити сітки в найгарячіші точки. Дякуємо за вашу роботу!

Якщо у вас є можливість та трохи часу ми будемо раді такій співпраці! Навчимо, покажемо і забезпечимо матеріалами. Ми продовжуємо рухатися далі, незважаючи на перешкоди.

І на передовій, і у тилу кожен робить усе можливе, аби якнайшвидше здолати ворога та повернутися до мирного життя, до відбудови наших міст, реалізації усіх наших планів, які нахабно перервали загарбники. Дуже сподіваємось на появу нових помічників, бо на сітки чекають наші Захисники.

Ми знаходимося в МНУ ім. В. О. Сухомлинського (вул. Нікольська, 24).

Разом до Перемоги!