Чер

Виховна година до Дня Конституції України

З метою підвищення рівня громадянської свідомості студентської молоді, формування та поширення знань про Конституцію України та її значення для розвитку правового суспільства на кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели виховні години в онлайн-форматі за тематикою: «Конституція як основа правового суспільства: людина, свобода, демократія». Під час заходів обговорили значущість Конституції та додержання її норм при творенні правової держави, звернули увагу на основні норми, що регулюють права та свободи людини та громадянина. Зазначили важливість обов’язкового додержання норм Основного Закону навіть у період війни.

Вітаємо усіх громадян нашої країни державним святом – Днем Конституції України. Бажаємо миру та процвітання нашій державі.