Лип
2023

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ФАХОВИМ МОЛОДШИМ БАКАЛАВРАМ З ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ

6 липня 2023 року – особливий день для випускників-фінансистів ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського». Сьогодні вони отримали важливий документ – диплом фахового молодшого бакалавра!

Радість і смуток водночас переповнює серця випускників закладу освіти. Надто швидко промайнули студентські роки. Нині востаннє всім колективом наші випускники переступають поріг рідного коледжу. За цей час вони дуже змінилися, стали впевненими, сильними і витривалими. Адже саме на їх період навчання випали найбільші випробування: спочатку коронавірусна пандемія, а останні майже півтора роки – війна. Проте, це лише їх загартувало. І сьогоднішнє свято для них – найкращих, найрозумніших, найперспективніших…

Випускників привітала в. о. директора коледжу Раїса Петрівна Вдовиченко, яка побажала усім миру у вільній Україні, здійснення мрій, вдалих рішень та професійних злетів, а також наголосила, що коледж пишається досягненнями своїх студентів!

Щиро вітаємо наших випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Творчих вам успіхів, натхнення, професійного росту, особистого щастя, нехай океан ідей ніколи не вичерпує себе, а енергія творити і створювати надихає на великі фінансові звершення заради щасливого майбутнього нашої країни!