Лип

Підвищення кваліфікації за напрямом «Фінансова грамотність»

Подгорна А. О., викладач фінансових дисциплін ВСП «Фаховий коледж МНУ імені В. О. Сухомлинського», пройшла курс з підвищення кваліфікації для педагогів за напрямом “Фінансова грамотність”, розроблений фахівцями Національного банку України із залученням провідних експертів фінансового ринку України. Курс створено за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у партнерстві з Державним секретаріатом з економічних справ Швейцарії (SECO) та Фондом ефективного врядування Великої Британії (GGF).

Мета програми: формування професійної та предметної компетентності педагогів за напрямом “Фінансова грамотність”.

Напрям програми: отримання знань та навичок у сфері управління особистими фінансами та розуміння функціонування фінансової системи України.

Досягнуті такі результати навчання:
     – ознайомлення з базовими принципами функціонування фінансової системи України, зокрема банківської системи країни як її невід’ємної складової;
     – набуття та удосконалення компетентності з управляння власними фінансами, а саме: формування особистого/сімейного бюджету;
     – ефективне використання банківських та небанківських продуктів;
     – попередження випадків фінансового шахрайства та захисту своїх прав як споживачів фінансових послуг;
     – належне формування податкової, інвестиційної культури та культури благодійництва;
     – навчання впродовж життя.