Лип

Нові навчальні посібники про історію та культуру України

21 липня 2023 року видавництво «Іліон» (директор Г. В. Румянцева), представило два нових навчальних посібники: «Історія української культури» і «Джерела з історії України та архівна справа». Автором обох книг є доктор історичних наук, доцент кафедри історії Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського  Дмитро Валерійович Нефьодов. Книги були видані англійською мовою, що дозволяє поширити цінні знання на міжнародний рівень та популяризувати українську історію і культуру серед світової аудиторії.

Ці навчальні посібники, надруковані для студентів історичних спеціальностей університетів, викладачів та науковців, мають широкий

потенціал і корисність для всіх, хто цікавиться історією та культурою України. Вони відкривають нові горизонти для розуміння минулого нашої держави.

Культура, як основний фактор ідентичності нації, відіграє важливу роль у розвитку України. Вона має потужний потенціал оживити економіку та політику держави, сприяючи формуванню етичних, естетичних та педагогічних цінностей.

Навчальні посібники Д. В. Нефьодова стануть внеском у розбудову культурного доробку та допоможуть забезпечити більш свідому та збалансовану візію історії України у сучасному світі. Заохочуємо всіх зацікавлених осіб ознайомитись з новими працями, що збагатять наше розуміння національного минулого та сприятимуть подальшій розвиненості нашого суспільства.

Д. В. Нефьодов з директором видавництва «Іліон» Г. В. Румянцевою