Сер

Праця вінчає успіх!

Викладачі кафедри германської філології Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського здобули перемогу у програмі Erasmus+ Capacity Building in the field of Higher Education із проєктом «Modernization of university education programmes in foreign languages by integrating information technologies / «Модернізація університетських освітніх програм з іноземних мов шляхом інтеграції інформаційних технологій/ DigiFLED».

Проєкт спрямований на покращення якості освіти у вищій школі України шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій, а також на сприяння поширенню української мови та культури на міжнародному рівні.

Над проєктом працюватиме консорціум з 10 партнерів, які представляють 4 країни:

• Координатор проєкту – Університет Тампере, Фінляндія;
  • Національний університет Ірландії в Мейнуте (Ірландія);
  • Університет Західної Македонії (Греція);
  • Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Україна (національний координатор);
  • Житомирський державний університет імені Івана Франка (Україна);
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Україна;
  • Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Україна;
  • Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», Україна;
  • Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, Україна;
  • Донецький національний університет імені Василя Стуса, Україна.

Проєкт триватиме 3 роки.

4 серпня 2023 року відбулась перша онлайн зустріч українських партнерів з координатором проєкту.