Сер
2023

Городище «Дикий Сад» — це не лише історична пам’ятка обласного центру , а й місце археологічних розкопок, де з 1998 року дослідження відбуваються під керівництвом Горбенка К. В., старшого викладача кафедри історії, директора музею археології та етнографії в Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського.

Запрошуємо студентів та викладачів взяти участь у толоці на території городища «Дикий Сад», яка відбудеться 12 серпня 2023 року о 9:00!

Місце зустрічі – «Дикий Сад»,  для зручності організатори будуть чекати на вас біля Будинку офіцерів флоту о 8:50, щоб допомогти знайти шлях до місця призначення.

Для комфортного проведення робіт важливо мати із собою головні убори, сонцезахисні окуляри, робочі рукавички та воду (на території є скважина).

Одягайтеся в зручний одяг, який повністю прикриває руки та ноги!

Щоб приєднатися до нас, попередньо зверніться у директ @weeny_imp !

Прибирання городища «Дикий Сад» — це важлива спільна ініціатива, яка дозволить зберегти та долучитися до догляду за цією цінною пам’яткою минулого. Не пропустіть цю унікальну можливість внести свій вклад у збереження історії!