Вер

Опитування IN-GLOBAL!

Листом МОН №3/4695-23 від 28.08.23 запроваджується опитування IN-GLOBAL – Enhancing Knowledge of the EHEA and Global Dialogue, щодо сприйняття Болонського процесу та Європейського простору вищої освіти (European Higher Education Area, EHEA) різними зацікавленими сторонами.

До опитування запрошуються усі члени спільноти вищої освіти – студенти, викладачів, співробітники, менеджмент та керівництво. Результати опитування будуть використані для розробки додаткових видів діяльності та комунікаційних засобів для покращення співпраці між країнами та зацікавленими сторонами з метою сприяння глобальному діалогу з питань вищої освіти.

Опитування відкрите до 6 вересня 2023 року та проводиться на засадах анонімності.

Пропонуємо долучитись до опитування за покликанням: https://in-global-ehea.limesurvey.net/