Вер

Презентація сайту з фінансової грамотності!

31 серпня 2023 року викладачі кафедри економіки, менеджменту та фінансів відвідали презентацію сайту з фінансової грамотності (https://harazd.bank.gov.ua/ ) . Цей освітній ресурс є безкоштовною онлайн-платформою від Національного банку України, де усі охочі зможуть підвищити свій рівень фінансових знань.

На онлайн-заході ми мали можливість ближче познайомитися із новим сайтом, завдяки даній онлайн-платформі кожен зможе підвищити свою кваліфікацію, завжди бути в курсі усіх оновлень і нововведень та зможе краще орієнтуватися у вирі фінансової інформації.

Захід відбувався за участі Голови Національного банку Андрія Пишного в онлайн-форматі. Також були присутні представники міжнародних організацій.

Дякуємо організаторам за цікаву презентацію та Горпинку!