Вер

Знайомство з новими членами родини економістів

Розпочинаємо новий 2023-2024 навчальний рік із знайомства з новими членами нашої родини економістів Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, а саме наших магістрів зі спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», 073 «Менеджмент» та 051 «Економіка».

Ознайомча зустріч-бесіда, стала важливою подією, де вони отримали важливу інформацію про правила навчання в університеті, дізналися про свої навчальні плани і мали можливість ознайомитися з активностями, які організовуються на кафедрі та факультеті. Також студентам наголосили на важливості участі магістрів в науковому житті університету.

Завершуючи зустріч, університет побажав новим магістрам успіхів у навчанні та звершень у наукових дослідженнях!

Нехай цей навчальний рік принесе їм багато незабутніх вражень і досягнень!