Вер

«Освіта та відданість: Флешмоб до роковин МНУ та В. О. Сухомлинського»

Прес-центр, музей та студентська рада Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського запрошують вас взяти участь у флешмобі «Освіта та відданість: Флешмоб до річниць МНУ та В. О. Сухомлинського».

Ця захоплююча ініціатива приурочена до двох значущих подій: 110-ї річниці заснування Миколаївського національного університету та 105-ї річниці народження видатного українського педагога, публіциста, письменника та поета Сухомлинського Василя Олександровича.

Флешмоб триватиме до 25 вересня 2023 року.

Ми запрошуємо випускників, викладачів, студентів, і всіх охочих внести свій вклад у вшанування цих важливих подій, взяти участь у заході.

Ви можете поділитися з нами своїми спогадами, відеопривітаннями, фотографіями, відеороликами, малюнками та іншими творчими матеріалами, пов’язаними з багатовіковою історією університету та спадком В. О. Сухомлинського.

Ваша участь буде важливим внеском! Надсилайте матеріали на адресу mnu.pres.center@gmail.com