Вер
2023

Данило Коновалов: Миколаївський студент-спортсмен відзначений державною нагородою!

07 вересня 2023 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №565/2023 «Про відзначення державними нагородами України членів національної збірної команди України на ІІІ Європейських іграх».

Одним із них став студент 4-го курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), природничого факультету Миколаївського національного університету  імені В. О. Сухомлинського Данило Коновалов.

Данило Коновалов, здобув дві золоті медалі для Миколаївщини – у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна та змішаних командних стрибках.

Вітаємо з отриманням ордену «За заслуги» III ступеня.

Ми пишаємось нашим спортсменом та бажаємо йому не зупинятись на досягнутому.

Тільки вперед, до перемог!