Гру

Найрозумніший студент року

15 грудня 2015 р. на механіко-математичному факультеті відбувся конкурс «Найрозумніший студент року», мета якого – перевірити знання і уміння студентів мислити в непередбачуваних ситуаціях.

До суддівського колективу ввійшли: декан факультету А. В. Овчаренко, заступник декана В. М. Дармосюк і старший викладач кафедри математики
Л. Я. Васильєва.

У першому турі участь взяли тринадцять учасників. У другий тур пройшли С. Федутенко, М. Дзудзело, О. Щербакова, В. Андрєєва, Д. Гавриляк, А. Катц. Фіналістами конкурсу стали А. Катц, С. Федутенко та М. Дзудзело, відповідно Сергій посів почесне І місце, Андрій – ІІ, Михайло – ІІІ.

Вітаємо переможців, учасникам висловлюємо подяку за гарну гру.

Прес-центр механіко-математичного факультету