Вер
2023

Вітаємо із Днем народження в. о. ректора МНУ імені В. О. Сухомлинського Валерія Дмитровича Будака!

Шановний Валерію Дмитровичу!

Ми висловлюємо щиру вдячність та вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви – яскрава, багатогранна особистість, талановитий та енергійний керівник, визнаний фахівець у своїй справі.  Належите до тих людей, які не зупиняються на досягнутому, сміливо беруться за складні справи, впевнено крокують до запланованого.

Ваша самовіддана праця сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців для розвитку Миколаївської області та України. Ваші життєва мудрість, справедливість і професіоналізм стали запорукою поваги серед університетської спільноти.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, плідної праці та професійного успіху. Нехай Ваше життя буде сповнене яскравими моментами, а усі зусилля призведуть до значущих досягнень!

З повагою викладачі, співробітники та студенти
Миколаївського національного університету
імені В. О. Сухомлинського!