Вер
2023

Круглий стіл на тему: «Твій подвиг буде жити вічно у пам’яті майбутніх поколінь»

13 вересня 2023 року викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошина-Сідей Вікторія Вадимівна разом зі студентами 4 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» провела круглий стіл на тему: «Твій подвиг буде жити вічно у пам’яті майбутніх поколінь».

Головною метою заходу було виховання в учасників почуття вдячності, поваги і шани до українських захисників. Під час зустрічі обговорювали важливість вшанування пам’яті Героїв, які віддали своє життя під час боротьби за незалежність України. Також переглядали та обговорювали документальні відеоматеріали, присвячені визволенню Миколаївщини та Херсонщини.

Студенти ділилися історіями про відомих місцевих Героїв, які загинули, визволяючи нашу країну, і вшановували їх пам’ять хвилиною мовчання. Окремо висвітлювали подвиг випускників МНУ імені В.О.Сухомлинського, які героїчно загинули на полі бою.

Головна ідея заходу полягала в тому, що подвиг захисників повинен жити у пам’яті майбутніх поколінь. Слава Україні!

Героям слава!