Вер

Презентація бізнес-кейсу Deloitte

Викладачі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» завжди ставлять перед собою завдання формувати практичні компетентності випускників, які дозволять їм бути конкурентоспроможним на ринку праці. Щоб досягти цієї мети викладач кафедри економіки, менеджменту та фінансів Волошина-Сідей Вікторія Вадимівна взяла участь у презентації бізнес-кейсу Deloitte.

Спікерами заходу були:

• Валентина Бобошко, старша менеджерка податково-юридичного департаменту;
  • Єгор Лебедєв, молодший менеджер податково-юридичного департаменту;
  • Юрій Рожко, молодший менеджер податково-юридичного департаменту;
  • Анастасія Островець, менеджерка податково-юридичного департаменту.

Ці представники висококваліфікованого податково-юридичного департаменту компанії поділилися своїм досвідом та знаннями щодо реальних ситуацій, які виникають у фінансовому секторі, і які можуть зустрітися випускникам у майбутньому.

Особливою цінністю цієї події є можливість застосовувати набуті знання практично. Викладачі використовуватимуть отриману інформацію при викладанні фахових дисциплін, що дозволить студентам набути не лише теоретичних знань, але й навичок вирішення реальних проблемних ситуацій.

Дякуємо організаторам за надану можливість та чудову ініціативу!