Вер

Освітній захід: «Твори В. О. Сухомлинського в дитячому читанні»

28 вересня 2023 року педагогічна спільнота України відзначатиме 105-ту річницю від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського, видатного українського педагога.

Не потребує доведень твердження, що з роками не згасає, а навпаки, зростає інтерес до педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського. Відповідно до плану роботи кафедри початкової та дошкільної освіти 13 вересня 2023 року було проведено освітній захід зі студентами 148 групи денної форми навчання.

Тема заходу: «Твори В. О. Сухомлинського в дитячому читанні» (керівник заходу – Білявська Т.М.). У межах заходу висвітлено цікаві факти біографії, здобутки вченого, висловлено думки щодо його творчості.