Вер
2023

Круглий стіл до 105-ої річниці від Дня народження Василя Олександровича Сухомлинського «Стежинами В.О. Сухомлинського»

12 вересня 2023 року проведено засідання круглого столу до 105-ої річниці від Дня народження Василя Олександровича Сухомлинського «Стежинами В.О. Сухомлинського».

Модератори заходу: к.пед.н., ст.викл. Філімонова Т.В. та студенти 248 групи спеціальності 013 «Початкова освіта».

На захід були запрошені НПП кафедри початкової та дошкільної освіти, здобувачі освіти спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта» та всі охочі.

Учасники заходу обговорили життєвий і творчий шлях великого педагога, основні принципи педагогічної системи В.О. Сухомлинського, його ідеї в контекстi сучасної освiти. Звернули увагу на те, що основні компоненти формули НУШ ґрунтуються на положеннях письменника, пригадали «10 правил: чого не можна робити» за словами В.О. Сухомлинського та багато іншого.

«Виховуй у собі людину – ось, що головне. Інженером можна стати за п’ять років, вчитися на людину потрібно все життя»

В.О.Сухомлинський