Вер

Освітній захід: «Ідеї В. Сухомлинського в контексті сьогодення»

До сучасного наукового дискурсу належить та історія, яка співзвучна із нинішнім національним прагненням та віддзеркалює основоположні питання освіти. Знаковою постаттю минулого, в якій уособлено найкращі національні риси є Василь Сухомлинський – педагог-гуманіст, науковець.

Відповідно до плану роботи кафедри початкової та дошкільної роботи 15 вересня 2023 року було проведено освітній захід зі студентами 648 групи денної форми навчання.

Тема заходу: «Ідеї В. Сухомлинського в контексті сьогодення» (керівник заходу – Білявська Т.М.). У межах заходу висвітлено ідеї видатного вченого в контексті концепції Нової української школи.