Вер
2023

19 вересня кафедра української мови і літератури продовжила проведення циклу семінарів, репрезентувавши студіювання Олександри Погребняк на тему «Особливості використання інфографіки в системі засвоєння частин мови в курсі сучасної української літературної мови».

Здобувачка освіти ІІ (магістерського) рівня занурила учасників семінару в історію створення інфографіки. Вона розлого проаналізувала види статистичної і динамічної інфографіки та з’ясувала етапи створення навчальної інфографіки за допомогою різноманітних ресурсів усемережжя.