Вер

Семінар «Інноваційні технології філологічної освіти у сучасній вищій школі»

22 вересня 2023 року на філологічному факультеті проведено науковий семінар «Інноваційні технології філологічної освіти у сучасній вищій школі» присвячений 110-ій річниці заснування Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та 105-ій річниці від дня народження Василя Сухомлинського (модератор заходу – професор кафедри германської філології А.К. Солодка).

Семінар об’єднав викладачів, здобувачів вищої освіти та молодих науковців для творчого наукового діалогу, презентації результатів наукових досліджень та обміну досвідом.

Під час заходу Олена Ляхвацька (646 гр.) ознайомила учасників з інтерактивними методами навчання у ЗВО. Денис Петриченко (646 гр.) визначив шляхи використання штучного інтелекту у вивченні іноземних мов. Микола Мєшков (636гр.) презентував сучасні технології машинного перекладу. Анастасія Чижик (616 гр.) звернула увагу на використання інтернет-мемів як носіїв культурно-лінгвістичної інформації сучасного медіапростору. Любов Солодун (616 гр.) висвітлила поняття майндмепінгу, охарактеризувала особливості та переваги використання ментальних карт під час вивчення мовознавчих дисциплін, описала інтернет-джерела для створення мап, а також продемонструвала використання технології.

Особливу увагу приділили виховному аспекту творчої спадщини В.О. Сухомлинського у доповідях Тетяни Строкоус (467 гр.) і Анни Нікори (556гр.).

Бажаємо всім учасникам нових наукових і творчих досягнень!