Вер
2023

Студіювання на тему «Майндмепінг у системі засвоєння дисциплін мовознавчого циклу у ЗВО»

Солодун Любов, студентка ІІ (магістерського) рівня освіти репрезентувала студіювання на тему «Майндмепінг у системі засвоєння дисциплін мовознавчого циклу у ЗВО».

Здобувачка освіти висвітлила поняття майндмепінгу, охарактеризувала особливості та переваги використання ментальних карт під час вивчення мовознавчих дисциплін, описала інтернет-джерела для створення мап, а також на прикладах продемонструвала використання технології на заняттях із мовознавчих дисциплін.

Майндмепінг – це спосіб наочного відображення будь-якої інформації. За допомогою мапи думок можна упорядкувати великий обсяг матеріалу. Це потужний інструмент для візуалізації, структурування та розуміння інформації, метод дозволяє генерувати, розкривати та організовувати ідеї, концепції та зв’язки між ними.