Вер

Віртуальний тур Музеєм грошей НБУ

26 вересня 2023 року викладач фінансово-економічних дисциплін коледжу Подгорна А. О. відвідала віртуальний тур Музеєм грошей НБУ на тему «Історія грошового обігу в Україні: грошові реформи».

Віртуальний тур є підвищенням кваліфікації педагогів та наданням допомоги у підготовці матеріалів для навчальних програм, семінарів, лекцій в межах навчальних дисциплін з фінансової грамотності, історії економічної думки, основи теорії грошей, історії грошового обігу, гроші та кредит, сучасні гроші, особливостей дизайну та створення грошей, тощо.

Захід провів доктор історичних наук, старший зберігач фондів Музею грошей – Андрій Бойко-Гагарін.

За результатами відвідування віртуального туру Подгорна А.О. отримала іменний сертифікат підвищення кваліфікації тривалістю 2 (дві) академічні години.