Жов

Подарунок до ювілею від випускника!

На честь 110-річчя від дня заснування Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського та 105-ї річниці від дня народження В.О. Сухомлинського випускник історичного факультету нашого університету 1978 року, педагог, поет і письменник Л.А Ржепецький подарував університету збірку «Поезія опалена війною» (2023р.).

З авторським підписом: «Професорсько-викладацькому складу, студентам усіх поколінь Миколаївського Національного Університету імені В.О. Сухомлинського у Час Нескореності від серця автора – випускника історичного факультету 1978 року на знаменну дату – 110-річчя від заснування рідної альма-матер.
     Завжди і назавжди з Вами- Ваш Леонід Ржепецький
     28 вересня 2023 року»

В збірці, на 35-й сторінці, розміщений вірш «РАШИСТИ-НЕЛЮДИ-НЕ ЛЮДИ» присвячений руйнівному ракетному обстрілу армії рф будівель МНУ ім. В.О. Сухомлинського 15 липня 2022 року.

Цей подарунок- чудовий вираз вдячності поета своїй альма-матері. Сьогодні він знаходиться серед експонатів музею історії університету.

Висловлюємо глибоку подяку Леоніду Ржепецькому!