Жов

Шановні абітурієнти, запрошуємо Вас приєднатися до нашого дружнього колективу!

Навіть у важкі часи Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського не припиняє свою активну діяльність. Студенти та викладачі працюють і навчаються з великим завзяттям.

На факультеті проводяться не лише лекційні та семінарські заняття у форматі онлайн, але й Дні відкритих дверей, міжнародні та всеукраїнські наукові конференції, флешмоби, акції (приурочені до певних свят) та діє центр «профорієнтаційної і виховної роботи».

Ми продовжуємо навчати та виховувати наших майбутніх педагогів. Розвиваємо роботу університету, оновлюємо та вдосконалюємо системи дистанційного навчання, розробляємо методичне забезпечення, ведемо пошук нових можливостей для проведення практичного навчання.

Шановні абітурієнти, запрошуємо Вас приєднатися до нашого дружнього колективу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського для розвитку вашого особистого успіху, щасливого професійного майбутнього, а від так – для спільної Перемоги!

З повагою кафедра початкової та дошкільної освіти  педагогічного факультету МНУ ім. В.О. Сухомлинського.