Вер

«Минуле, сьогодення та майбутнє МНУ імені В.О. Сухомлинського»

26 вересня 2023 року відповідно до плану роботи кафедри к.е.н., доцентом Рудь І.Ю було проведено онлайн-диспут зі студентами 279, 379 груп денної форми навчання. Тема заходу: «Минуле, сьогодення та майбутнє МНУ імені В.О.  Сухомлинського».

До сучасного наукового дискурсу належить та історія, яка співзвучна із нинішнім національним прагненням та віддзеркалює основоположні питання освіти. Знаковою постаттю минулого, в якій уособлено найкращі національні риси є Василь Сухомлинський – педагог-гуманіст, науковець.

У межах заходу висвітлено ідеї видатного вченого в контексті концепції Нової української школи. Під час активного обговорення питань майбутнього університету і України студенти використовували факти з історії та аналізували світову ситуацію сьогодення.