Жов
2023

Акція з висаджування алеї калини до 110-річчя університету та Дня захисників і захисниць України!

У Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського на факультеті педагогічної освіти до 110-ї річниці університету та у пам’ять про військових, колишніх випускників нашого навчального закладу, що загинули у війні з Росією, висадили калину.

Ініціювала акцію кафедра початкової та дошкільної освіти під керівництвом професорки С. Якименко. Викладачі кафедри разом зі студентами спеціальностей «початкова освіта» та «дошкільна освіта» висаджували калину, долучившись до всеукраїнської акції «Калина пам’яті».

Калина є одним з національних символів України. Ці червоні ягоди, за народними уявленнями, символізують мужність людей, що боряться за Батьківщину. Тож відтепер калина ростиме й на території університету.

Сьогодні це був початок, далі буде більше.