Жов

Онлайн-захід «Герої нашого часу»!

2 жовтня 2023 року викладачі кафедри української мови і літератури та студенти спеціальності «Середня освіта (Українська мова і література)» з нагоди святкування Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці провели онлайн-захід «Герої нашого часу».

День захисників і захисниць України – державне свято, що було започатковане 14 жовтня 2014 року президентським указом як День захисника України. 14 липня 2021 року Верховна Рада перейменувала свято на День захисників і захисниць України. Його відзначали 14 жовтня, але цього року дату свята перенесли на 1 жовтня з огляду на реформу церковного календаря.

Мужність, героїзм, самовідданість і самопожертва захисників України – неоціненні! Їхні подвиги, вписані кров’ю в літопис боротьби українців за незалежність, завжди нагадують нам про те, якою ціною дістається свобода. Завдяки незламному духу захисників та захисниць ми маємо змогу навчатися, працювати, відпочивати – жити…

Дякуємо нашим воїнам за щоденний подвиг! Віримо, що перемога не за горами!