Жов

День захисників та захисниць України

1 жовтня 2023 року в Україні відзначають одне з найважливіших свят – День захисників та захисниць України.

К.е.н., доцент Рудь І.Ю. провела онлайн-захід з магістрами 5 курсу, а к.е.н Волошина-Сідей В.В. зустрілася із студентами 4 курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Це свято вшанування мужності та самопожертви громадян України – військових, волонтерів та усіх, хто прагне захищати незалежність своєї держави.

Незалежно від національності та віросповідання, ці люди стають на захист своєї країни від ворогів. Захист землі, народу та родини є виразом свідомості та мужності кожного справжнього громадянина.

Україна може пишатися своїми захисниками у цей святковий день!