Жов
2023

За видатні заслуги у сфері вищої освіти Кабінет Міністрів України відзначив професорку кафедри початкової та дошкільної освіти Світлану Іванівну Якименко

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України № 858-р від 29 вересня 2023 року «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти» завідувачці кафедри початкової та дошкільної освіти, доктору педагогічних наук Якименко Світлані призначено довічну стипендію КМУ.

Відповідну стипендію призначають науково-педагогічним працівникам, які зробили вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку вищої освіти, сумлінно упродовж багатьох років на високому науково-теоретичному і методичному рівні здійснювали підготовку здобувачів вищої освіти та досягли сімдесятирічного віку.

Щиро вітаємо Світлану Іванівну з високим визнанням її наукових та професійних здобутків й бажаємо реалізації усіх мрій та планів!