Жов

«В єдності наша сила і слава» (захід до Дня захисників і захисниць України)

6 жовтня 2023 року викладачем кафедри початкової та дошкільної освіти Філімоновою Т.В. проведено виховний захід «В єдності наша сила і слава» до Дня захисників і захисниць України для студентів другого курсу спеціальності 013 «Початкова освіта».

Захід розпочався з Гімну України у виконанні бандуристів.

Студенти наголосили, що українські воїни – справжні герої, сила, мужність, чуйність, вірність… Вони відважно борються за кожний сантиметр рідної землі й світле мирне майбутнє мільйонів українців. Вони віддають найцінніше – своє життя!

Усі присутні на заході вшанували наших захисників, що ніколи не повернуться додому, хвилиною мовчання.

Наприкінці події участники наголосили, що наш спільний внесок у Перемогу важливий, як ніколи раніше.