Жов

Змагання з волейболу

З 2 по 6 жовтня 2023 року в спортивному залі Миколаївського національного  університету імені В.О. Сухомлинського відбулися змагання з волейболу, що є черговим видом спорту, який входить до спартакіади серед збірних команд факультетів МНУ імені В.О. Сухомлинського.

У результаті проведеного турніру до фіналу вийшли природничий та  педагогічний факультети. Це була захоплива боротьба. Цього року кращу майстерність продемонстрували студенти природничого факультету і в фінальній грі з рахунком 2:0 вибороли перше місце.

В загальнокомандному заліку призові місця отримали такі команди факультетів:

1 місце – природничий факультет;

2 місце – педагогічний факультет;

3 місце – філологічний факультет, ВСП “Фаховий коледж МНУ імені В.О. Сухомлинського”.