Жов
2023

Cемінар підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників університету

З метою професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників, відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти, на виконання наказу № 289 «Про навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» в Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського 12 жовтня 2023 року продовжилось навчання за програмою підвищення кваліфікації на тему «Акредитація освітніх програм у аспекті забезпечення якості вищої освіти» (доповідач – фахівець І категорії відділу ліцензування та акредитації А.О. Подгорна).

Під час семінару було проаналізовано законодавчі вимоги до процесу акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти; окреслено особливості та структуру акредитаційної процедури; висвітлено важливість гаранта освітньої програми в забезпеченні якості освітньої програми та успішному проходженні її акредитації.