Жов

Виховний захід: «Нехай не згасає пам’ять про героїв!»

Події, що відбуваються сьогодні, забирають життя найкращих. Війна руйнує родини, людські долі та мрії. Пам’ять про цей період житиме темними спогадами в серцях українців завжди. Важливим сьогодні видається вшановувати пам’ять загиблих у цій страшній війні.

Так, 10 жовтня 2023 року було проведено виховний захід зі студентами 148 групи денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта».

Тема заходу: «Нехай не згасає пам’ять про героїв!» (керівник заходу – Білявська Т.М.). У межах заходу вшановано пам’ять українських захисників. Наголошено, що маємо один шлях – підтримка та зміцнення ЗСУ, звільнення від російського агресора всієї окупованої території нашої держави.