Жов

Урочисте вручення студентських квитків

На кафедрі економіки, менеджменту та фінансів провели урочисту посвяту  першокурсників спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і 073 «Менеджмент» та вручили віртуальні студентські квитки.

Дорогі першокурсники, тепер Ви стали повноправними членами нашої великої університетської родини! Бути студентом означає не лише отримати студентський квиток і залікову книжку, а насамперед те, що  відтепер Ви є  дорослими людьми, які по-справжньому знають, чого хочуть та прагнуть досягати бажаного.

Усьому студентству бажаємо здійснення усіх задумів, планів та мрій. Зичимо впевненості у своїх силах, успіхів у навчанні, здоров’я та мирного неба.

Вдалого старту!