Жов

Навчальний візит до Астонського університету

З 2 по 6 жовтня 2023 року представники команди проєкту Еразмус+ MultiEd від  МНУ імені В.О. Сухомлинського взяли участь у роботі завершального етапу, який відбувся у форматі навчального візиту до  Астонського університету (м. Бірмінгем, Велика Британія). Організатор – професор Астонського університету, почесний професор МНУ Сью Гартон.

Протягом візиту менеджер проєкту, завідувач кафедри германської філології Тетяна Мироненко, доценти кафедри Леся Добровольська і Вікторія Баркасі брали участь в обговоренні питань, відображених в темі навчального візиту «Мультилінгвізм, запровадження предметно-мовного інтегрованого навчання, сучасні підходи на різних етапах навчання іноземних мов, досвід Великої Британії у підготовці вчителів іноземних мов».

Лекції і семінари були присвячені питанням педагогічної взаємодії між учасниками освітнього процесу, застосуванню сучасних форм оцінювання, ефективному використанню ресурсів штучного інтелекту в навчальному процесі.

Учасники проєкту мали можливість обговорити актуальні питання сучасної освіти з професорами Астонського університету Нур Гутон, Гаятрі Пател та Кріс Умфревіль. Запрошені професори Мічиганського університету Дональд Фріман та Кетлін Грейвс під час семінарів поділилися своїми науковими висновками та практичним досвідом.

В рамках візиту  відбулась зустріч українських учасників проекту з  співробітниками мерії Бірмінгема присвячена проблемам мультилінгвізму.

Освітній візит до Астонського університету продемонстрував необхідність участі університетів України в міжнародних проектах. Саме вони сприяють розвитку професійних компетентностей учасників, розширюють можливості міжкультурної комунікації в академічному середовищі та спрямовують на подальше поширення результатів серед освітян міста і області.